Witamy w żłobku Troskliwa Kraina

O nas

Kilka słów o żłobku

Troskliwa Kraina to miejsce gdzie Twoje dziecko bezpiecznie i kreatywnie spędzi czas.

Nasz żłobek stworzyłyśmy z miłości do dzieci i z myślą o nich. Sale zostały wyposażone w atestowane meble oraz atestowane zabawki i przyrządy stymulujące zrównoważony rozwój. Wszytko to po to, by oddając dziecko pod naszą opiekę rodzić miał pewność, że jego pociecha ma zapewnione wszystko co najlepsze.

Nasze atuty:

 • Autorski program zajęć bazujący na dużym doświadczeniu. Uwzględniający różne metody wspomagania rozwoju dzieci do lat 3, realizowany przez doświadczoną kadrę. W programie ujęte są różnorakie formy aktywności prowadzone przez pracowników żłobka, ale również liczne zajęcia dodatkowe i atrakcje prowadzone przez specjalistów, z którymi nasza placówka współpracuje. Pierwsze 3 lata życia dziecka determinują jego dalszy rozwój i całe jego przyszłe życie. My o tym wiemy i o tym pamiętamy, dlatego robimy wszystko, by w Troskliwej Krainie ten start w życie był jak najbardziej owocny i ciekawy.
 • Kadra składająca się z wykwalifikowanych opiekunek, których pasją jest praca z dziećmi. Nasz zespół tworzą osoby z doświadczeniem, stale poszerzające swoje kwalifikacje. Każdy pracownik naszej placówki regularnie przechodzi kurs pierwszej pomocy dla dzieci. Wszystko po to, by dzieci u nas były bezpieczne w każdej sytuacji
 • Zabawy ogólnorozwojowe – wspierające rozwój motoryki dużej u naszych podopiecznych i dające im ogromną radość. Ruch to zdrowie – dlatego u nas Twojemu dziecku nie zabraknie różnorodnych form aktywności ogólnorozwojowych. Będziemy biegać, skakać, bawić się na licznych kształtach gimnastycznych, równoważniach i huśtawkach.
 • Zabawy plastyczne, w tym sensoplastyka - pobudzające zmysł wzroku i dotyku oraz wspierające motorykę małą. Prace naszych podopiecznych będą regularnie wystawiane w galerii w naszym żłobku. A na koniec roku otrzymają je Państwo na pamiątkę.
 • Kreatywne aktywności rozwijające wyobraźnię i sprawiające, że zabawa może być cudowną przygodą. Świat dziecka to ciągłe poznawanie i eksperymentowanie. Nasze opiekunki w przystępny sposób umożliwią takie eksperymenty.
 • Bajkoterapia – prowadzona przez certyfikowanego opiekuna zapewni łagodniejszą adaptację w żłobku, pomoże poznawać i nazywać dziecku jego emocje. Da chwilę wyciszenia i wprowadzi dziecko w świat fantazji. Wszystko to wspomoże rozwój wyobraźni oraz wesprze je w trudnych chwilach.
 • Codzienne zabawy na świeżym powietrzu – na naszym placu zabaw dzieci znajdą wiele atrakcji w tym bujaczki, zjeżdżalnie i jeździki oraz dmuchańce. Dzięki opiekunkom poznają mnóstwo ciekawych form aktywności na podwórku dostosowanych do ich wieku. W naszym ogrodzie będziemy poznawać tajemniczy świat przyrody oraz w pełni korzystać z ruchu na świeżym powietrzu.
 • Współpraca ze specjalistami. Nasza placówka współpracuje z logopedą oraz psychologiem dziecięcym. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować prawidłowy rozwój dzieci oraz wspierać je i Państwa w walce z ewentualnymi dysfunkcjami. Zajęcia z logopedą gwarantują prawidłowy progres mowy.
 • Certyfikowany trener integracji sensorycznej – w Troskliwej Krainie dzieci mają przeprowadzane zabawy pobudzające wszystkie 7 zmysłów. Dzięki wiedzy prowadzącego oraz licznym przyrządom do integracji sensorycznej. Nasi podopieczni poznają wspaniały świat dźwięków, zapachów oraz kolorów. Pobudzą i ukierunkują swój zmysł równowagi, dotyku i czucia głębokiego. Wszystko po to, żeby w dzisiejszym przebodźcowanym świecie potrafiły się odnaleźć i zrelaksować. I by były wpełni przygotowane na dalsze etapy edukacji.
 • Współpraca z rodzicami – choć dzieci są dla nas najważniejsze, Ty rodzicu jesteś dla nas równie ważny. Dlatego nasze opiekunki oraz dyrekcja są do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Jeśli będziesz tego oczekiwał chętnie udzielimy rady dotyczącej rozwoju Twojego maluszka. Wesprzemy Cię w odpieluchowaniu oraz w oduczeniu dziecka od smoczka. Damy Ci pewność, że gdy Ty jesteś w pracy Twoja pociecha jest u nas bezpieczna i spędza u nas fantastyczne chwile.
 • Troskliwa Kraina jest otwarta przez cały rok dlatego Drogi Rodzicu nie musisz się martwić co zrobić ze swoją pociechą w wakacje.
 • Prowadzimy również opiekę popołudniową oraz weekendową. Dlatego gdy potrzebujesz opieki poza godzinami pracy żłobka możesz na nas liczyć.
 • Bezpieczeństwo - W naszym żłobku zainstalowany jest monitoring, w drzwiach do sal zamontowano bramki zabezpieczające. Wejście do naszej placówki zabezpieczone jest zamkiem na kod. Wszystkie meble oraz zabawki i sprzęty są atestowane i bezpieczne do użytku dla dzieci. Mamy swój zamknięty plac zabaw z atrakcjami dostosowanymi do wieku dzieci. W salach pracują oczyszczacze powietrza. Pomagają one utrzymać czyste powietrze eliminując zarówno smog jak i bakterie oraz wiruusy.
 • W naszych salach znajdują się wyspy aktywności, z mostkami i zjeżdżalniami. Mamy zestaw wewnętrznych huśtawek oraz równoważni, w naszym ogrodzie będą rozkładane dmuchańce. W kąciku do terapii światłem dzieci znajdą wiele atrakcji związanych z magią światła i koloru oraz wiele wiele innych rzeczy, które dostępne są dla dzieci tylko w naszej placówce.
 • Przestronna szatnia daje możliwość swobodnego rozbierania/ubierania dziecka. Zamykane szafki gwarantują porządek w szatni i pozwalają uniknąć mieszania i mylenia rzeczy.
 • Zdrowe wyżywienie. Posiłki do naszej placówki dostarcza firma z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu najmłodszych. Wszystkie produkty są naturalne i najwyższej jakości. Posiłki w całości włącznie z wędlinami, jogurtem naturalnym itp. są przygotowywane własnoręcznie. Wszystko po to, by nasi podopieczni mieli zapewnioną zbilansowaną i zdrową dietę na najwyższym poziomie.

Zapisy

Rekrutacja do żłobka odbywa się w trybie ciągłym, zachęcamy to rezerwacji miejsc, by mieć pewność, że maluszek znajdzie u nas miejsce.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Rezerwacja miejsca
bee

Nasze zalety

Dzięki różnorodnym zajęciom maluszek u nas otrzyma wszechstronny rozwój i zostanie dobrze przygotowany do przedszkola.

 • abc-block

  Zajęcia
  edukacyjne

 • exam

  Małe
  grupy

 • bell

  Zajęcia
  tematyczne

 • university

  Przyjazne
  środowisko

 • dancer

  Taniec
  malucha

 • music-player

  Zajęcia
  muzyczne

 • books

  Edukacja
  dla szkraba

 • basketball

  Ruch
  to zdrowie