Witamy w żłobku Troskliwa Kraina

Warsztaty

sensoplastyka

Sensoplastyka®

Sensoplastyka® wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym „łatwiej” nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych. Sensoplastyka® to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw. Sensoplastyka® w pracy z dziećmi wpływa na rozwój ich kreatywności. Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych.
Cena: 40zł / 30min.

REZERWUJ


Sensoryka dla Smyka

Sensoryka dla Smyka

Zajęcia, podczas których dzieci odkrywają wszystkie 7 zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, węch, smak, czucie głębokie oraz zmysł równowagi. Podczas zabaw na różne zmysły wspomagamy proces, dzięki któremu mózg otrzymując informacje ze wszystkich systemów zmysłowych dokonuje ich segregacji, rozpoznania, interpretacji i integracji z wcześniejszymi doświadczeniami. Na każdych zajęciach dogłębnie zajmujemy się danym zmysłem
Zajęcia dla dzieci w wieku od 6m do 4 lat wraz z rodzicem
Cena: 30zł / 30min.

REZERWUJ


trening

Logorytmika

Logorytmika wspierające mowę - zajęcia łączące elementy logopedii i rytmiki. Dzięki takiemu zestawieniu możemy aktywizować zarówno strefę słuchową jak i ruchową dziecka w atrakcyjny sposób. Na naszych zajęciach śpiewamy, tańczymy, reagujemy na różnego typu bodźce. To wszystko sprzyja stymulacji rozwoju mowy, wyrównuje opóźnienia mowy, a także zapobiega powstawaniu trudnych do zniwelowania zaburzeń. Nasze zajęcia mają charakter profilaktyczny i są prowadzone przez certyfikowanego prowadzącego.
Cena: 30zł / 30min.

REZERWUJ


Matematyka dla Smyka

Matematyka dla Smyka

Zajęcia, podczas których maluchy zgłębią się w tajniki matematyki. Poprzez zabawę poznają figury geometryczne, liczby i cyfry, kolory, postawowe pojęcia matematyczne oraz podstawy kodowania.
Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat bez udziału rodzica.
Cena: 30zł / 45min.

REZERWUJ


Płatność za zajęcia kartą płatniczą po zajęciach lub przelewem - 42 1140 2004 0000 3502 8010 2188
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego - 728 808 833